Vložit příspěvek do Knihy návštěv

Jméno: Obat Ampuh Untuk Maag Kronis Asli Herbal Datum: 17.10.2017
Stránka: http://goo.gl/hSMxfh
Zpráva: http://goo.gl/hSMxfh
 
Jméno: Obat Penyakit Kulit Gatal Karena Jamur Datum: 16.10.2017
Stránka: http://goo.gl/CtE1P7
Zpráva: http://goo.gl/CtE1P7
 
Jméno: Karel Datum: 02.09.2016
Zpráva: Děkuji moc za ochotu s jakou mi pomohl pan Luděk Sadílek. Stala se mi nepříjemná věc, objednal jsem si sprchový kout SKKP2-90, ale přepravní firma jednu část dovezla prasklou. Zboží jsem převzal a když jsem sprcháč rozbalil, tak jsem zjistil danou závadu. Jenže přepravní firma se k reklamaci neměla, že prý jsem už podepsal převzetí, přitom reklamaci jsem provedl téměř okamžitě po obdržení zásilky. Při konzultaci problému s panem Sadílkem mi nabídl řešení, že jsem mu daný prasklý díl poslal a on mi obratem zajistil výměnu prasklého dílu. Tomu říkám perfektní služby, které v dnešní době nejsou vždy samozřejmostí. Ještě jednou pane Sadílku děkuji a přeji Vám hodně úspěchů.
 
Jméno: Jana Nováková Datum: 04.01.2016
Zpráva: Velice děkuji za vstřícnost panu Luďku Sadílkovi. Podle přečtených příspěvků nejsem zdaleka jediný spokojený zákazník. Obchod vřele doporučuji.
 
Jméno: Lenka Vavrušková Datum: 28.11.2015
Zpráva: Velice děkuji za profesionální přístup a ochotu pana Sadílka při realizaci mé objednávky. K vaně NEW DAY 150x150, kterou jsem objednávala mi doporučil veškeré potřebné příslušenství. Vše dorazilo v pořádku do 2 pracovních dnů.
Tento obchod opravdu doporučuji :-)
 
Jméno: Daniela Datum: 15.10.2015
Zpráva: Dobry vecer, chtela bych velice podekovat za super obchod, profesionalitu, ochotu, vstricnost, proste naprosto dokonale jednani.
Jsem velice spokojena a mohu jen a jen doporucit!!!!
Jeste jednou moc dekuji a preji jen same uspechy a spokojene zakazniky.
 
Jméno: Leopold Datum: 10.04.2015
Stránka: http://www.ravakvyprodej.byznysweb.cz
Zpráva: Dobrý den,děkuji panu Sadílkovi za vstřícný přístup k řešení problémů zákazníků týkající se sanity. Potřeboval jsem sprchový kout SKKP2-90 s vaničkou, který není již 1 rok na trhu.Po telefonním dotazu zaslal e-mailem řešení a posléze i dodal v krátké době sprchový kout s vaničkou. Z mojí strany velká spokojenost.
 
Jméno: Tomáš Kipus Datum: 16.08.2014
Stránka: http://www.smlouvame.cz
Zpráva: Byl jsem zde poprvé, děkuji oběma pánům za ochotu, zabalení zboží a profesionalitu. Držím palce a doporučuji obchod Tomáš Kipus za tým aukce inzerce smlouvame.cz
 
Jméno: Jiří Gebarovský Datum: 17.03.2014
Zpráva: Málokdy se setkáme s tak vstřícným a profesionálním přístupem k zákazníkovi,jak tomu bylo při jednání s vaší firmou.Děkujeme.
 
Jméno: Marianna Datum: 28.01.2014
Zpráva: Dobrý deň,
Chcela by som sa touto cestou poďakovať p. Sadílkovi, za ústretový a profesionálny prístup. Dnes je veľkou vzácnosťou stretnúť ochodníkov s podobnými vlastnosťami a preto je radosť u nich nakupovať.
Ešte raz ďakujem.
 
 
1-10 / 63