Vložit příspěvek do Knihy návštěv

Jméno: Karel Datum: 02.09.2016
Zpráva: Děkuji moc za ochotu s jakou mi pomohl pan Luděk Sadílek. Stala se mi nepříjemná věc, objednal jsem si sprchový kout SKKP2-90, ale přepravní firma jednu část dovezla prasklou. Zboží jsem převzal a když jsem sprcháč rozbalil, tak jsem zjistil danou závadu. Jenže přepravní firma se k reklamaci neměla, že prý jsem už podepsal převzetí, přitom reklamaci jsem provedl téměř okamžitě po obdržení zásilky. Při konzultaci problému s panem Sadílkem mi nabídl řešení, že jsem mu daný prasklý díl poslal a on mi obratem zajistil výměnu prasklého dílu. Tomu říkám perfektní služby, které v dnešní době nejsou vždy samozřejmostí. Ještě jednou pane Sadílku děkuji a přeji Vám hodně úspěchů.
 
Jméno: Jana Nováková Datum: 04.01.2016
Zpráva: Velice děkuji za vstřícnost panu Luďku Sadílkovi. Podle přečtených příspěvků nejsem zdaleka jediný spokojený zákazník. Obchod vřele doporučuji.
 
Jméno: Lenka Vavrušková Datum: 28.11.2015
Zpráva: Velice děkuji za profesionální přístup a ochotu pana Sadílka při realizaci mé objednávky. K vaně NEW DAY 150x150, kterou jsem objednávala mi doporučil veškeré potřebné příslušenství. Vše dorazilo v pořádku do 2 pracovních dnů.
Tento obchod opravdu doporučuji :-)
 
Jméno: Daniela Datum: 15.10.2015
Zpráva: Dobry vecer, chtela bych velice podekovat za super obchod, profesionalitu, ochotu, vstricnost, proste naprosto dokonale jednani.
Jsem velice spokojena a mohu jen a jen doporucit!!!!
Jeste jednou moc dekuji a preji jen same uspechy a spokojene zakazniky.
 
Jméno: Leopold Datum: 10.04.2015
Stránka: http://www.ravakvyprodej.byznysweb.cz
Zpráva: Dobrý den,děkuji panu Sadílkovi za vstřícný přístup k řešení problémů zákazníků týkající se sanity. Potřeboval jsem sprchový kout SKKP2-90 s vaničkou, který není již 1 rok na trhu.Po telefonním dotazu zaslal e-mailem řešení a posléze i dodal v krátké době sprchový kout s vaničkou. Z mojí strany velká spokojenost.
 
Jméno: Tomáš Kipus Datum: 16.08.2014
Stránka: http://www.smlouvame.cz
Zpráva: Byl jsem zde poprvé, děkuji oběma pánům za ochotu, zabalení zboží a profesionalitu. Držím palce a doporučuji obchod Tomáš Kipus za tým aukce inzerce smlouvame.cz
 
Jméno: Jiří Gebarovský Datum: 17.03.2014
Zpráva: Málokdy se setkáme s tak vstřícným a profesionálním přístupem k zákazníkovi,jak tomu bylo při jednání s vaší firmou.Děkujeme.
 
Jméno: Marianna Datum: 28.01.2014
Zpráva: Dobrý deň,
Chcela by som sa touto cestou poďakovať p. Sadílkovi, za ústretový a profesionálny prístup. Dnes je veľkou vzácnosťou stretnúť ochodníkov s podobnými vlastnosťami a preto je radosť u nich nakupovať.
Ešte raz ďakujem.
 
Jméno: Petr Smékal Datum: 09.01.2014
Zpráva: Dobrý den pane Sadíek,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za Váš perfektní přístup k zákazníkovi. Zakoupil jsem u vás nástroje a bylo u nich uvedeno, že některé jsou použité. Proto jsem považoval za normální, že budou na sobě mít stopy používání. Přišly mi nástroje v převážné většině skoro nepoužité a jen u jednoho závitníku byly částečně vyštípane zuby. V poděkování jsem se Vám o tom zmínil, a vzápětí jsem od Vás dostal zprávu, že mi posíláte nový, ještě zabalený závitník. Byl jsem mile překvapený, že ještě stále jsou mezi námi lidé pro které je dobrý obchod takový, kdy jsou spokojené obě strany. Velice si vážím VAšeho přístupu k zákazníkovi. Kéž bychom v životě mohli potkávat lidi s takovou povahou a citivým přístupem.
Moc Vám za všechno děkuji a srdečně Vás zdravím, Petr Smékal.
 
Jméno: Miloš Jiráček Datum: 20.09.2013
Zpráva: Dobrý den, rád bych se také přidal k řadě spokojených zákazníků a vřele souhlasím s přístupem pana Sadílka. Úspěšný obchod opravdu dělá vždy dobrý prodejce a skvělý produkt.
Děkuji a přeji Vám fajn dny a úspěch.
 
 
1-10 / 61